• 6
  • BICYCLE TIRE
  • WHEELCHAIR TIRE
  • MOTORCYCLE TIREMOTORCYCLE TIRE

Tianjin Willing Teknologji CO.ltd është e vendosur në qytetin e famshme industrinë e biçikletave - Tianjin. Ne jemi prodhues profesional dhe eksportues për gomë biçiklete dhe tub, gomë motor dhe tub, sidomos radiale gomave motor është produkt tonë të re, ne jemi fabrika e parë për të prodhuar Radial motor gomave në domastic.At të njëjtën kohë ne të zhvilluar formën -filled gomë të ngurta dhe gomave PU për ndeshjen tregu posaçërisht të kërkojë.

PRODUKTET CENTER

SHOW FABRIKEN

LAJME CENTER